ביצוע פרויקטים מורכבים
בגובה וחללים מוקפים

שירותים ופתרונות

צוותי הביצוע שלנו מספקים פתרונות יצירתיים וייחודיים בגובה ובחללים מוקפים ברף גבוה של בטיחות ומקצועיות. מגוון הפתרונות שלנו כולל פרויקטים באתרי בניה, מפעלי תעשייה ועבודות מורכבות בגובה ובחללים מוקפים.

צוות חירום וחילוץ לעבודות בגובה וחללים מוקפים

צוות החילוץ שלנו הוא צוות מקצועי ומיומן המצויד בציוד חילוץ מתקדם כולל מערכות נשימה, אמצעי אוורור וניתור, חצובות, אלונקות, אמצעי חילוץ וציוד רפואה הנמצא באתר ומוכן למתן מענה מיידי ומציל חיים.

בניית פיגומים

צוות בניית הפיגומים שלנו מתמחה בבניית פיגומים מורכבים הנדרשים במתארי קצה כמו עבודה מעל טורבינות כח או בניה של פיגומים בתוך חללים מוקפים. במקרה הצורך אנחנו מקימים פיגומים בשיטה האנגלית של Fitting and tubing – מה שמאפשר לנו לייצר פתרונות גישה ייחודיים במקומות בהם פיגומים רגילים אינם מתאימים.

(Rope Access) צוותי גלישת מעטפת

אנחנו מבצעים עבודות גובה במתארי גובה שונים, כולל עבודות בגלישה באמצעות חבלים, עבודות
הדורשות התניידות וטיפוס על קונסטרוקציות מתכת, במות הרמה ועוד. צוות העובדים שלנו הוא צוות מקצועי ומיומן המורכב מבעלי מקצוע עם רקע טכני עשיר וניסיון רב בביצוע התקנות ותיקונים של מגוון רחב של מערכות בגובה. כל העובדים מצוידים בהסמכות הנדרשות ובציוד בטיחות מתקדם.

עבודה בחללים מוקפים

צוותי העבודה שלנו הם בעלי הידע הנדרש לביצוע עבודה במתארי חללים מוקפים הכוללים בעיות כמו מחסור בחמצן, גזים רעילים או סביבה נפיצה. אנחנו מחזיקים בציוד מתקדם לצורך ביצוע העבודות, כולל
גלאי גזים, מפוחים, מערכת אספקת אוויר חיצונית, מערכות נשימה מתקדמות, מערכות גיבוי ועוד. הצוותים שלנו כוללים את הצוות הנכנס לביצוע העבודה – וצוות כונן שנמצא מחוץ לחלל המוקף בכוננות למתן מענה מיידי במקרה של אירוע חירום.

בואו להכיר את

צוותי הביצוע שלנו

ב-RescueOne עובדים רק אנשי מקצוע בעלי ותק וניסיון עשיר בעבודה בשטח